Завдяки скоординованим заходам, вжитим працівниками прокуратури Волині спільно із співробітниками ГУ НП в області, у місті Луцьку в будинку на вулиці Гордіюк було затримано небезпечного злочинця, який у ніч з 15 на 16 вересня здійснив втечу з Луцького ізолятора тимчасового тримання, – повідомляють у прес-службі прокуратури області.

У чоловіка вилучено зброю, особисті речі й доставлено його в головне управління Національної поліції в області для проведення слідчих (розшукових) дій. Наразі проводяться також обшук помешкання, в якому було затримано злочинця, та допити осіб, котрі були присутні в квартирі на момент затримання.

Нагадаємо, підозрюваний у вчиненні розбою громадянин утік з-під варти, заволодівши у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб предметами, схожими на гранату та пістолет, й погрожуючи їх застосуванням беззбройним конвоїрам, які супроводжували його в лікувальний заклад.

Втеча затриманого, поміщеного у ізолятор задля проведення  слідчих дій, стала можлива через грубі умисні порушення інспектором ІТТ порядку конвоювання взятих під варту осіб.

Відтак прокуратурою Волинської області цьому інспектору ІТТ було оголошено про підозру в пособництві у втечі громадянина з-під варти.

Триває досудове розслідування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!