Учора, 11 жовтня відбулося чергове засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

На порядок денний зустрічі було винесено кілька важливих питань. Зокрема, обрання заступника голови ради, планування заходів з нагоди відзначення Дня студента, допомога в проведенні розважально-пізнавальної програми «Країна здоров’я», різне.

Голова ради Максим Клим’юк почав з того, що необхідно обрати його заступника, бо Юрій Бігун (а саме він донедавна був заступником голови ради з питань молодіжної політики) завершив навчання в агротехнічному коледжі, став студентом вузу і нині дуже рідко буває у рідному Володимирі-Волинському.

– У мене є одна кандидатура, я надіюсь інші члени її підтримають. Це Руслан Бормовий – засновник і керівник військово-патріотичного центру «3-ій полк», – додав Макисим. – Це людина, яка не на словах, а на ділі показала що вміє працювати з молоддю.

За запропоновану кандидатуру проголосували всі одноголосно. «За» також проголосували за введення нових членів ради – Михайла Бігуна, Андрія Борусевича, Катерину Петрович та Наталію Вронську.

Про підготовку заходів до Дня студента розповіла секретар молодіжної ради, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Наталія Ярошук. Вона, зокрема, запросила активну молодь міста до планування заходів до Дня студента, до обговорення інших можливих розважальних міроприємств, які матимуть місце під час святкування. Отож, усіх, у кого є слушні та цікаві пропозиції стосовно того, як має пройти День студента для молоді Володимира, чекають в управлінні освіти, молоді та спорту. Ближче до самого свята члени молодіжної ради планують знову зустрітися, щоб обговорити і остаточно спланувати святкування Дня студента.

Далі директор міського центру для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк розповіла про те, що представники певної релігійної громади планують у неділю провести для діток міста цікавий розважальний захід «Країна здоров’я».

– Цей захід вже не вперше проходитиме в місті, Люди, що його організовують, не мають на меті пропагувати чи нав’язувати якісь релігійні вчення, вони просто організовують пізнавальний захід для дітей, а нас просять допомогти у його проведенні, – зазначила Ірина. Вона, власне, й закликала студентство міста допомогти у проведенні цієї повчальної забави для володимирської малечі.

У «різному» голова молодіжної ради Максим Клим’юк запросив до розмови інспектора міського відділку поліції Сергія Максимюка. 

Власне представника поліції запросили задля того, аби дізнатися яким чином правоохоронці контролюють дотримання рішення сесії міської ради щодо обмеження продажу алкоголю у вечірній та нічний час.

Представник поліції зазначив, що піших патрулів уже немає по місту, тепер створені групи швидкого реагування. Але їх на цілий район та місто дуже мало, тому важкувато відслідковувати чи продають алкоголь у крамницях міста у заборонений час.

Голова молодіжної ради натомість запропонував проводити спільні рейди.

– Створимо групи, куди увійдуть депутати, представники соціальних служб, ЗМІ та правоохоронці та будемо періодично здійснювати так звані «антиалкогольні» рейди по закладах, які торгують у вечірній час, – зазначив Максим. – Один протокол, другий, потім, можливо, штраф…А як не допоможе, подякуємо цьому горе-підприємцеві на сторінках місцевих ЗМІ.

Водночас, наголосили присутні члени молодіжної ради, слід пропагувати серед молоді міста здоровий спосіб життя, робити все задля того, аби юнаки та підлітки самі казали: «Нам не потрібен алкоголь, ми проти продажу цієї отрути, ми – за здоровий спосіб життя…»

Прозвучала ще одна дуже слушна пропозиція стосовно пропагування здорового способу життя на біг-бордах Володимира і за участі наших місцевих спортсменів та інших відомих людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Далі Максим Клим’юк коротко підсумував як триває проект «Турбота взамін на любов», а також проанонсував благодійний концерт, який буде проходити в рамках цього проекту, і запросив усіх бажаючих приєднатися до цього заходу.

– Ми організовуємо концерт на якому виступлять чимало іменитих гостей та своїх, володимирських, музикантів та співаків, – поділився голова ради. – Мета цього благодійного концерту – збір коштів для потреб родин, де виховуються дітки з обмеженими можливостями. Ми запрошуємо усю активну молодь міста приєднатися до проведення цього концерту, можливо, у когось є досить цікаві номери для виступу, можливо, хтось допоможе в плані його організації.

Також  було озвучено що за підтримки ГО «Реверс» та в рамках проекту «Турбота взамін на любов», серед активної молоді Володимира-Волинського буде організовано благодійну здачу крові в міській станції переливання крові. Всі отримані кошти молодь планує передати родині, де підростає чудова дівчинка з обмеженими можливостями.   

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!