Завдяки заходам фахівців територіальних органів ДФС у Волинській області останніми місяцями на ринках легалізували підприємницьку діяльність 1,354 тисячі осіб. Про це інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

За наполяганням податківців ці громадяни, котрі фактично здійснювали підприємницьку діяльність без держреєстрації, набули статусу платника єдиного податку. Відповідно, до бюджетів громад щомісяця додатково надходить понад 257 тисяч гривень єдиного податку.

«Питанню залучення до оподаткування осіб, котрі мають робоче місце на ринку, однак не сплачують жодних податкових платежів, фахівці ДФС приділяють чималу увагу. Саме легалізація підприємництва поряд з повним офіційним працевлаштуванням – серед пріоритетів нашої роботи у напрямку детінізації економіки загалом. Тому додаткові кошти в бюджет – один із показників ефективності цих заходів», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як особливо наголошують в ГУ ДФС Волині, саме роз’яснювальна робота щодо легалізації підприємництва та найманої робочої сили – вагома передумова для створення рівноцінних умов для чесної конкуренції між суб’єктами малого підприємництва.

«Офіційне працевлаштування – це ще й сплачений в бюджет ПДФО і перерахований єдиний внесок, що гарантує в майбутньому соціальні гарантії та пенсійні виплати. Тому звертаємося до представників підприємництва з проханням не ігнорувати своїх обов’язків платників податків. Водночас громадяни – наймані працівники теж мають бути досить відповідальними і вимагати офіційного укладення трудових стосунків з тим, щоб отримати при потребі гарантовані державою виплати», – наголошує Світлана Савчук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!