Відповідно до Указу Президента від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято – «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

З березня 2015-го року День захисника України став неробочим днем.

До свята державними прапорами прикрасять усі будівлі та установи Володимира, упорядкують пам’ятники та місця поховання борців за незалежність України. В навчальних закладах протягом тижня триватимуть тематичні уроки, виховні години, пройдуть зустрічі молоді з ветеранами ОУН-УПА, учасниками АТО, майданівцями.

У Володимирі-Волинському святкові заходи з нагоди Дня захисника України пройдуть 13 і 14 жовтня.

 13 жовтня

10.50 – збір на Площі Героїв;

11.00 –  панахида, освячення нових метало-керамічних портретів загиблих учасників АТО, покладання квітів до обеліску Слави та дошки пам’яті загиблим учасникам АТО;

11.40 – перехід в культурно-мистецький центр. Огляд виставки дитячих малюнків, документальної та фотовиставки, виставки експонатів з фонду історичного музею на тему проведення антитерористичної операції на сході України;

12.00 – перегляд документального короткометражного фільму про 14-ту ОМБр;

12.15 – вітальне слово, виступ міського голови Петра Саганюка та вручення нагород;

12.35 – концертна програма за участю духових оркестрів, танцювальних дитячих колективів та ансамблів народної творчості.

14 жовтня

12.00 – панахида, покладання квітів, виступ учнів ЦПО біля пам’ятника воїнам ОУН-УПА до 74-о річниці Української Повстанської Армії та Дня козацтва.

У цей День ми приєднуємося до привітань, які лунатимуть на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!