У п’ятницю, 14 жовтня до Володимира-Волинського завітає відома українська письменниця, лауреатка всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» Дара Корній з презентацією нової книги «Зворотній бік світів». Творча зустріч відбудеться в рамках туру, організованого видавництвом «Твердиня».

Дара Корній – авторка  популярних романів у жанрі фентезі, які полюбились читачам різного віку. Її називають «українською Стефані Майєр», проте Дара  доводить свою відмінність від американської колеги та пише захоплюючі книги в яких праслов’янська міфологія, легенди та міфи переплітаються з реальністю. Письменниця родом із Старовижівщини, але живе і працює у Львові, за фахом  журналіст. Перу авторки належать такі романи: «Гонихмарник», «Тому що ти є», «Зворотній бік світла», «Зворотній бік темряви», «Зірка для тебе» та інші.

Організатори запрошують вололимир-волинців на зустріч з письменницею, яка відбудеться 14 жовтня о 13.00 у Володимир-Волинському педколеджі ім. А. Кримського, (вул. Устилузька, 42), лекційна аудиторія № 27 (другий поверх).

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!