У виділенні 11 гектарів земель запасу та резерву без узгодження з сільською радою особам, які проживають за межами сільради, звинувачують мешканці Ковельського району начальника ГУ Держгеокадастру в області Василя Василенка.

Про це стало відомо під час 8 сесії Волинської обласної ради 12 жовтня. Повідомляють Волинські Новини.

У запиті до голови облради, голови ОДА та прокурора Волинської області депутат Юрій Поліщук повідомив, що до нього звернулися мешканці Дубівської сільської ради Ковельського району з приводу «дерибану» земель запасу і резерву, що знаходяться за межами населеного пункту, начальником Головного управління Держгеокадастру області Василем Василенком.

Зі слів депутата, з достовірних джерел відомо, що посадовець видав наказ про виділення окремим громадянам, які не проживають на території сільської ради, понад 11 гектарів земель без погодження з сільською радою чи сільським головою, для ведення особистого селянського господарства. Наразі землі використовуються як пасовища та сінокоси для великої рогатої худоби, що утримується на території сільради. Власники худоби своєчасно і в повному обсязі сплачують земельний податок. Селяни просять керівників вищих органів представницької влади вжити заходів, аби скасувати цей наказ.

Депутати підтримали запит.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!