12 жовтня відбулось засідання міської міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, на якому відзначили грамотами міського голови переможців міського конкурсу-огляду пришкільних таборів.

Отож,  І місце посів табір з денним перебуванням «Вітрило» НВК «ЗОШ №3-ліцей» (начальник табору Корець С.В.); ІІ місце – табір з денним перебуванням «Паросток» при гімназії ім. О. Цинкаловського (начальник табору Кашубський В.В.); ІІІ місце – табір з денним перебуванням «Сонечко» при ЗОШ № 5 (начальник табору Тахирова С.В.) .

Подяками міського голови за участь у конкурсі відзначили табір відпочинку з денним перебуванням «Барвінок» ЗОШ №1 (начальник табору Лойко О.С.) та табір відпочинку з денним перебуванням «Калинонька» при ЗОШ № 2 (начальник табору Павлюк О.А.).

Учасники конкурсу отримали грамоти та подяки від міського голови, а переможець – подарунки для покращення дозвілля дітей під час роботи табору в наступному році.

Окрім того, табір з денним перебуванням «Вітрило» НВК «ЗОШ №3-ліцей» (начальник табору Корець С.В.) став переможцем обласного огляду-конкурсі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у номінації табір з деннним перебуванням.

На засіданні півели підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії в місті у 2016 році та обговорили перспективи відпочинку дітей на 2017 рік. Станом на 10жовтня 2016р. оздоровленням та відпочинком охоплено 1845 дітей, що складає 39,44% від загальної кількості дітей шкільного віку 4703 дітей. На проведення оздоровчої кампанії-2016 в місті Володимирі-Волинському використано з міського бюджету 130,8 тис. грн. та залучено позабюджетних коштів на суму 98,2 тис.грн.

Оздоровленя продовжується до кінця поточного року, групи дітей пільгових категорій направляються в УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) та ДПУ «Артек» (Київська область). Триває санаторно-курортне лікування дітей у закладах системи охорони здоров’я.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!