Напередодні Дня захисника у Володимир-Волинському районі відбулось встановлення та освячення пам’ятних дощок на честь загиблих бійців АТО на фасадах будівель загальноосвітніх шкіл, в яких колись навчались Герої.

Урочисті лінійки з цієї нагоди за участю представників районної влади, сільських голів, очільників об’єднаних громад, членів сімей загиблих, вчителів та учнів, відбулись у Хотячеві, де було відкрито дошку на честь старшого солдата Сергія Проця, в Устилузькій одинадцятирічці – на честь солдата Миколи Ларіна та старшого лейтенанта Сергія Свища.

Одразу дві пам’ятні дошки було встановлено на честь старшого прапорщика Сергія Смірнова – у вербській дев’ятирічці та у школі І-ІІІ ступенів села Стенжаричі, де навчався Сергій, після того як з родиною переїхав із Криму до Охнівки.

Цього дня у рідних колись для бійців стінах шкіл знову оплакували своїх випускників, чиї імена назавжди закарбуються в історії та серцях людей. Як зазначила удова Сергія Смірнова Ірина, воїни завжди залишатимуться живими, доки житиме світла пам’ять про них. Не можливо було стримати сліз, слухаючи щемливі вірші, присвячені загиблим, спогади вчителів, однокласників та бойових побратимів, співчуття представників районної та місцевої влади, подяку рідних. А особливо зворушливим було виконання пісні «Мій світлий Ангеле» Аліною Смірновою, яку присвятила своєму тату.

 

Відтепер обличчя Героїв щодня зустрічатимуть та проводжатимуть учнів та вчителів, нагадуючи про свій великий подвиг, викликаючи почуття гордості від того, що в стінах цієї школи виховувалась людина, завдяки якій маємо мирне небо над головою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!