Цьогоріч відзначення Дня захисника України, 74-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва розпочалося на Волині традиційно – богослужіннями у храмах. Адже разом із цими святами 14 жовтня православні та греко-католики усього світу відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Про це інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Відтак, Митрополит Луцький та Волинський Михаїл відслужив святковий молебень у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Української православної церкви Київського патріархату. Сотні вірян завітали до церкви, аби подякувати Богу за захисників держави, котрі під Божою охороноювірно й самовіддано, незважаючи на холод і спеку, фізичну виснаженість, хвороби та труднощі, боронять нашу землю від військ країни-агресора.

Згадували у молитвах і тих синів України, які знайшли вічний спочинок під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції на Сході держави. Серед мешканців міста й області, а також гостей, які прибули в день свята на Волинь, – представники органів влади та місцевого самоврядування.

Від обласної державної адміністрації з Днем захисника України, річницею УПА та Днем Українського козацтва вірян привітав перший заступник голови найвищого органу виконавчої влади регіону Олександр Степанцов.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!