Попри те, що місцеві громади Волині просять виділення коштів з обласного та державного бюджетів, на депозитних рахунках вони накопичили до 200 мільйонів гривень власних надходжень.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 17 жовтня, – розповідають “Волинські новини”.

Зі слів голови ОДА Володимира Гунчика, попри те, що у червні облрада ухвалила рішення про виділення коштів місцевим бюджетам відповідно до пропозицій керівників фракцій, за станом на 17 жовтня левова частка цих коштів лишається неосвоєною. Є, мовляв, проекти, де не освоїли досі жодної копійки. У разі повторення таких прецедентів посадовець обіцяв зібрати прес-конференцію та озвучити прізвища тих, хто невдало їх реалізовує.

Так, в області є достатньо проблем з об’єктами обласної комунальної власності, водночас більшість коштів обласного бюджету передають у вигляді субвенції місцевим бюджетам. Якщо ці кошти не можуть протягом 4 місяців освоїти на місцях, то, на думку голови ОДА, вони не потрібні місцевим громадам.

Він поінформував, що, просячи кошти з обласного бюджету, ці ж громади зберігають свої гроші на депозитних рахунках. Відтак, розповів Гунчик, волинські місцеві бюджети зберігають на депозитних рахунках до 200 мільйонів гривень. Ці кошти, з його слів, могли ефективно використовуватися в місцевих громадах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!