Протягом дев’яти місяців 2016 року до бюджетів місцевих громад на Волині надійшло 229,7 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Таким чином, територіальні громади області отримали в своє розпорядження в півтора рази більше роздрібного акцизу, як торік, – повідомляють у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизної продукції – це той додатковий фінансовий ресурс, що допомагає органам місцевого самоврядування в умовах децентралізації владних повноважень вирішувати соціально-економічні питання діяльності громад. Тому фахівці ДФС спільно з керівниками місцевого самоврядування докладають чимало зусиль з тим, щоб підприємницька діяльність з реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів здійснювалася лише легально». – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголошує керівник волинських фіскалів, саме керівники органів влади на місцях володіють повною інформацією про те, які підприємницькі структури реалізують підакцизну продукцію на території їх громад. Як лідери громад, так і споживачі повинні вимагати від представників бізнесу легальної реалізації підакцизної продукцію, – звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області..

«Лише за такого взаємного відповідального ставлення місцеві бюджети матимуть додаткові надходження, а споживачі підакцизної продукції –гарантії якості продукту», – підкреслила Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, ріст сплати акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції спостерігається в усіх територіальних одиницях області.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!