В групі ризику перебувають 200 учнів шкіл у Володимир-Волинському та Луцькому районах, де не здійснили дослідження якості питної води.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 17 жовтня, – повідомляють “Волинські новини”.

Зі слів директора державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»Наталії Янко, лабораторний центр забезпечив проведення досліджень безпечності питної води в загальноосвітніх навчальних закладах області.

Наразі майже у 98% закладів провели такі лабораторні дослідження (торік показник становив 41%). Так, з 700 проб питної води 6,5% не відповідали вимогам. У всіх нестандартних випадках надали пропозиції та рекомендації, зробили промивку мереж водопостачання, і після проведення повторних досліджень якість води відповідала нормам.

Однак, попри всі рекомендації і пропозиції, перевірку не провели в повному обсязі відділи освіти Володимир-Волинської та Луцької райдержадміністрацій (9 шкіл Володимир-Волинського та 2 школи Луцького району, де навчаються до 200 дітей). Оскільки досі немає остаточних досліджень питної води, учні цих навчальних закладів перебувають у групі ризику, адже багато інфекцій та захворювань передаються через питну воду.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!