5% валового національного продукту (ВНП) України спрямують на охорону у 2017 році. Одночасно місцеві адміністрації закликають забезпечити умови для розквартирування на Волині нових військових частин.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 17 жовтня, – повідомляють “Волинські новини”. 

Як повідомив голова ОДА Володимир Гунчик, минулого тижня відбулося засідання ради регіонального розвитку при Президентові України. З його слів, президент акцентував увагу на тому, що підвищення обороноздатності країни на 2017 рік є завданням номер один. Так, уряд подав проект бюджету на 2017 рік, у якому передбачили витрати на оборону у розмірі 5% валового національного продукту. Відтак, головним завданням є координація роботи всіх структур влади, оборонних підприємств, Міноборони, СБУ та місцевих адміністрацій заради ефективного використання цих коштів.

Йдеться також про ефективне використання коштів обласного бюджету в рамках програми підтримки територіальної оборони та військових частин, які дислокуються на території області і які закріплені як підшефні, створення умов для розквартирування нових частин, зокрема, зенітно-ракетного полку у Володимирі-Волинському.

Як раніше повідомлялося, зенітно-ракетний полк планують розмістити у княжому місті Волині вже у грудні цього року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!