Сьогодні у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування.

Програма цього чергового засіданнябула досить насичена та цікава. Доповідачами на цій робочій зустрічі вкотре виступили консультанти зі стратегічного планування Петро Мавка та Назар Глинський.

У вступному слові доповідачі розповіли про актуальний стан розробки Стратегічного плану розвитку міста, презентували попередні напрацювання (стратегічне бачення, стратегічні та операційні цілі, завдання).

Далі учасники засідання працювали в двох робочих групах, які опрацьовували різні стратегічні цілі. Перша група працювала в напрямку – Володимир-Волинський – регіональний економічний центр з розвиненою багатопрофільною промисловістю та активним підприємництвом. Друга – Володимир-Волинський – важливий екологічно-привабливий історико-культурний центр регіону, затишне і комфортне місто для проживання. Проте групи згодом розділилися на кілька підгруп і учасники в ході спілкування, обговорення, відбирали/коригували технічні завдання для плану реалізації Стратегії, пізніше – презентували власні напрацювання.

На завершення зустрічі Петро Мавка намітив та озвучив подальші кроки зі стратегічного планування розвитку міста Володимира-Волинського.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!