У Волинській облдержадміністрації узялися обговорювати готовність об’єктів капітального будівництва, які мають бути здані цьогоріч. Так, цього тижня розпочинається обговорення окремо для всіх виборчих округів Волині.

Сьогодні, 18 жовтня, обговорювали об’єкти, які належать до округу № 19 (Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Шацький райони та місто Нововолинськ), – повідомляють “Волинські новини”.

Начальник управління капітального будівництва Волинської ОДА Лілія Павлова повідомила, що на 6 об’єктів цього округу передбачили 10,9 мільйона, з них 8 мільйонів – державного фонду регіонального розвитку. На сьогодні вже виділили 6,5 мільйона гривень, але освоїли лише 5,4.

Так, 1,072 мільйона запланували на реконструкцію дитсадка у селі Зоря Вололодимир-Волинського району, проте наразі освоїли лише 310 тисяч гривень. Натомість у районній раді переконують: до кінця року кошти освоять повністю.

Практично усі виділені кошти освоєні на реконструкцію школи в селі Бубнів Володимир-Волинського району. Також завершується реконструкція школи в місті Устилуг  (НА ФОТО) (кошторисна вартість – 1,79 мільйона гривень, з яких 17 тисяч зекономили). На стадії завершення – реконструкція будинку культури села Зимне (кошторисна вартість 763 тисячі).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!