На щовівторковому брифінгу з представниками ЗМІ міський голова міста Володимира-Волинського говорив про початок опалювального сезону, формування бюджету на майбутній рік, земельні ділянки для учасників АТО, інше.

– Ви знаєте, що мною підписане розпорядження стосовно цих благодійних внесків, – зазначив міський голова Петро Саганюк, відповідаючи на запитання медійників, стосовно нещодавніх публікацій у соцмережах стосовно примусових благодійних внесків у дитячих садочках міста. – Батьки, з своєї ініціативи, якщо хочуть, можуть вести збір коштів на якісь незначні внутрішні потреби учнів/вихованців. Проте адміністрація освітніх закладів до цього жодного відношення не повинна мати. І якщо я взнаю, що хтось із працівників освітніх установ причетний до збору якихось благодійних внесків, – буду вживати радикальні міри.

Очільник міста також розповів, що опалювальний сезон у Володимирі, ніби, розпочали нормально, вчасно, всі соціальнозначущі заклади міста мають тепло, тепло є також і в оселях городян. Мер згадав, що на початку були певні проблеми з опаленям у п’ятій школі, зараз є невеличкі неполадки по Поліської Січі та по Ковельській (повітря в системі, невеличкі прориви).

Стосовно чуток, які “гуляють” містом, про те, що відомий на Володимирщині фермер викупив цукровий і зайнявся його переобладнанням, міський голова сказав, що чує про це вперше. Петро Данилович також додав, що дав відповідне доручення певним службам розібратися із землею цього недіючого підприємства.

– Якщо не хочуть платити за землю, ми її вилучимо і віддамо учасникам АТО, – наголосив мер міста. – А то власники змінюються ледве не щороку, а за землю немає кому платити.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!