У деяких крамничках та кiосках Володимира потихеньку закiнчуються певні марки цигарок.

Як пояснюють самі ж продавці, вже близько двох тижнів мають місце перебої з постачанням цигарок: привозять або вкрай рідко, або дуже малими партіями. Йдеться про ті торгові заклади, куди тютюновi вироби постачає компанiя, яку називають “Мегаполiс”.

Ті ж самі продавці кажуть, що постачальники нарікають на податкову поліцію. Мовляв, їх так зараз узяли “в оборот”, що нормального постачання ще кілька тижнів точно не чекайте.

В одній із крамничок, що знаходиться при виїзді з міста, продавчині кажуть, що якщо раніше покупці, які їдуть у сторону Євросоюзу, брали вибірково цигарки, тільки певні марки, то зараз змітають з полиць усе.

Як повідомляє газета Експрес. (автор матеріалу Віктор Дудар), у Державнiй фiскальнiй службi факт перевiрки та розслiдування стосовно компанiї-монополiста з постачання цигарок не пiдтвердили й не заперечили, пояснивши, що дадуть вiдповiдь тiльки на письмовий запит. Ситуацiя з перебоями поставок цигарок склалася в багатьох областях. I працiвники постачальника неофiцiйно зiзнаються, що за компанiю взялася податкова полiцiя. У декiлькох мiстах України проводять обшуки офiсiв i складiв монопольного дистрибутора тютюнових виробiв “TEDIS-Україна”, ранiше це був Торговий дiм “Мегаполiс-Україна”. Монополiста звинувачують в ухиляннi вiд сплати податкiв. Свого часу цю компанiю пiдозрювали в тому, що її контролює росiянин Iгор Кесаєв, у якого також є бiзнес iз виробництва та продажу зброї в Росiї.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!