Із початку року у сервісних центрах МВС у Волинській області зафіксували 27 випадків виявлення транспортних засобів із підробленими номерами кузовів (21 із яких – у територіальному сервісному центрі 0741, що в Луцьку). Про це інформує Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.

Окрім цього, зафіксували три факти підроблень документів, які були надані як підстава для проведення реєстраційних операцій авто (всі випадки у територіальному сервісному центрі МВС 0742, що в Ковелі).

Загалом за цей час в області провели 26,091 реєстраційну операцію. Найчастіше з цього приводу громадяни зверталися до сервісного центру МВС у Луцьку (15,425 тисячі наданих послуг із реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів).

Вкотре волинянам нагадують про можливі негативні наслідки ігнорування процедури експертних досліджень при купівлі транспортного засобу. Також нагадують, що стаття 290 Кримінального кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» передбачає штраф від 150 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!