Луцький міськрайонний суд залишив під вартою 16-річногоНазара Статочнюка, якого підозрюють у звірячому вбивстві юної мешканки Нововолинська – Катерини Литкіної, пишуть Волинські новини.

Нагадаємо, Катя Литкіна з Нововолинська зникла першого серпня. Через 10 днів тіло дівчини знайшов її батько. Востаннє живою Катю бачила бабуся. Дівчина сказала, що вийде на хвилину, щоб передати диск. Після цього додому вона вже не повернулася. Загибель Каті сколихнула весь Нововолинськ. Жителі міста кілька разів збиралися на мітинги, вимагаючи об’єктивного розслідування. У поліції вже є підозрюваний, але є люди, які впевнені – відправити за ґрати хочуть невинну людину.

20 серпня оголосили про підозру місцевому жителю Назару Статочнюку у вчиненні вбивства неповнолітньої. Ухвалою Нововолинського міського суду того ж дня йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці.

Сам підозрюваний заперечує свою причетність до вбивства. Натомість батьки вбитої головним підозрюваним вважають двоюрідного брата затриманого, колишнього хлопця Катерини Максима Терлецького, який наразі перебуває у Словенії, і його поліція допитала по Скайпу. Слідство поки немає доказів, аби оголосити Максимові про підозру, а словенські правоохоронці не вбачають підстав для екстрадиції.

Під час слухання справи сьогодні, 18 жовтня, адвокат Назара наполягав на домашньому арешті, а не триманні під вартою. Мовляв, умови перебування в камері-одиночці вкрай несприятливі, в юнака – слабке здоров’я. До того ж Назар став емоційно нестабільним – на кулаці правої руки видно свіжі рани від ударів. Адвокат Віктор Шостак каже, що Назар декілька разів бив стіну.

Прокурор наполягав на тому, що підозрюваний неодноразово виїжджав за кордон, будучи свідком, видалив переписку з убитою в соціальній мережі і не може пояснити, звідки в його смартфоні взялася флешка з телефону вбитої. Зрештою, суд залишив підозрюваного під вартою. Адвокат сім’ї загиблої Катерини Литкіної Елла Бордюженко каже, що ухвала суду цілком законна, адже є підозра, що юнак втече від слідства. Також додає, що сім’я підозрюваного не погоджувалась, аби Назар пройшов тест на поліграфі та зробив дактилоскопічну експертизу.

Мати підозрюваного Вікторія Гуліда переконує, що її син – невинен, і якщо він «сяде», то від цього легше нікому не буде. Після слухання жінка висловлювала співчуття сім’ї загиблої, проте переконувала, що її син не робив того, в чому його звинувачують.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!