Трагічні події, що відбуваються у нашій країні з листопада 2013 року тривожать серце  кожного українця, в тому числі і самих менших громадян нашої держави.

Днями у загальноосвітній шоклі № 1, міста Володимира-Волинського, відбулася цікава зустріч, організована дирекцією та педагогами цього навчального закладу, на яку запросили заступника спілки ветеранів АТО Сергія Ковальчука та школярів десятих та одинадцятих класів.  

Учні старших класів пригадали буремні події останніх років у нашій країні. Коротку історію про становлення України й української армії присутнім розповіли учениці 9 класу Вероніка Сідак і Вікторія Пальонка. А вихованці 5-го класу у якості подарунка виконали для гостя патріотичну пісню «Будем козаками».

Та найбільше усіх присутніх на цій зустрічі зацікавила розповідь самого гостя – Сергія Михайловича Ковальчука. Розповідь ветерана АТО про події в зоні бойових дій, про військові будні, труднощі й, навіть, про позитивні моменти, залишила найбільше вражень у присутніх школярів. А старшокласники підготували чимало запитань гостю.

Учителі й учні школи з радістю чекатимуть Сергія Михайловича на гостину знову й знову. Педагоги та учні також мають палку надію, що захисники України скоро повернуться із зони бойових дій зі звісткою про перемогу та закінчення війни на сході нашої держави.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!