Відмінено концерт Олега Винника у Володимирі-Волинському. Він мав відбутися сьогодні, 19  жовтня о 19.00 у районному будинку культури. 

Як пояснили нам організатори концерту, причина – погане самопочуття співака. Гроші за придбані квитки повернуть, але лише тим, хто звернеться до організаторів 19 жовтня до 21.00 .

Нагадаємо, про концерт Олега Винника у Володимирі-Волинському стало відомо ще навесні. Вже до серпня всі квитки були розпродані, при тому що їхня вартість була – кілька сотень гривень. 

Нагадаємо, що Олегу Виннику раптово стало зле на концерті у Луцьку. Про це повідомили прихильники Вінника у соцмережах. Виконавши кілька пісень, співак залишив сцену, а глядачі залишили концертну залу і почали вимагати повернення коштів за придбані квитки. В тих самих соцмережах люди пишуть, що кошти повертали, хоча дехто писав, що не без баталій.

У зв’язку з недугою співака другий концерт, який теж мав відбутися у Луцьку 18 жовтня взагалі відмінили.

Сьогодні ж Олег Винник опублікував звернення до своїх фанатів на своїй офіційній сторінці “Вконтакті”.

“За багато років на сцені я вперше змушений був скасувати частину концертів свого туру. В моїй історії були не найприємніші і комфортні для артиста моменти, коли траплялося виходити до глядача в період застуди і працювати концерти з високою температурою.
Під час виступу в Луцьку, не дивлячись на моє бажання і багатоденні старання і процедури під наглядом високопрофесійних фахівців, я відчув, що не можу продовжити концерт”, – зазначив співак.

За словами Олега, у зв’язку зі щільним концертним графіком, команда співака не має можливості перенести концерти на інші дати. Організатори зобов’язані повернути гроші за квитки в місцях їх придбання в повному обсязі.

“Ваша Любов дає мені сили і я сподіваюся на швидке одужання і зустріч з вами! Бережіть себе і своїх близьких!” – дописав співак.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!