У декого із начальників поліції є автомобілі, майно, земельні ділянки, а дехто не декларує нічого. Частину із них було звільнено за результатами переатестації, однак потім поновлено через суд. І тепер вони продовжують успішно працювати в поліції. 

Волинське Агенство Розслідувань” (автор матеріалу Аріна Крапка) аналізує декларації про майно і доходи тих начальників, які незважаючи на реформи в правоохоронній системі, залишилися, на своїх місцях. Серед них і начальник Володимир-Волинського міського відділу поліції Михайло Бобик.

В інтервʼю виданню «Слава правди» він розповідав, що трудовий шлях розпочинав рядовим міліції у Нововолинському міському відділі внутрішніх справ, інспектором дорожньо-патрульної служби. Прослужив там 16 років. Із посади заступника начальника міліції був переведений в Іваничівський район – спочатку заступником начальника райвідділу громадської безпеки,  а з червня – очолював там райвідділ внутрішніх справ. А з сьомого листопада призначений на посаду начальника Володимир-Волинського відділення поліції Нововолинського відділу ГУНП у Волинській області. Проживає у Нововолинську. Дружина – вчителька.

Загальна сума доходу в минулому році – 83 тисяч 279 грн, з яких зарплата ‒ 76 тисяч 183 грн. А тим часом дохід сім`ї ‒ 51 тисяч 979 грн, з них 50 тисяч 173 грн – заробітна плата.

Тобто разом сім`я працівника поліції отримала 135 тисяч 258 грн – 11 тисяч щомісяця.

Дивіденди – 31 грн. Матеріальна допомога поліцейського – 7 тисяч 65 грн., а сімʼї –  тисяча 806 грн.

У власності дружини ‒ житловий будинок площею 70 кв.м. та земельна ділянка площею 0, 06 га.

Начальник Володимир-Волинського відділення поліції їздить автівкою «Сітроен Джампі» 2005 року випуску, що перебуває в оренді за 35 тисяч грн.

Погашення основної сум позики – 5 тисяч 326 грн, погашення суми процентів за позикою – 805 грн.

До слова, у декларації за 2014 рік, будучи на посаді начальника міліції громадської безпеки Іваничівського райвідділу міліції, у його власності не було ні майна, ні автомобілів. І про членів сімʼї теж нічого не вказував.

Відомо, що нині проживає з дружиною  та двома доньками.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!