20 жовтня у четвер, у приміщенні Володимир-Волинської міської ради, відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено близько двадцяти важливих для життєдіяльності міста та його громади питань.

Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців цього року присутніх проінформувала начальник фінансового управління Тетяна Шибирин.

Далі, в ході обговорення даного питання, міський голова Петро Саганюк знову зачепив тему  освоєння державних коштів.

– У другому садочку просять кошти на ремонт сходів. А чого просити, якщо ще ті, попередньо виділені мільйон, не освоєнні, – наголосив міський голова. –  Така ж сама ситуація ще в одному садочку, в міській гімназії. Коли кошти будемо освоювати, шановні, до кінця року два з лишнім місяці осталося.

Мер також розповів, що нещодавно відбувся повторний тендер на визначення підрядної організації, яка займеться добудовою уже зведеного приміщення Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.

– На цю добудову із державного бюджету виділили 6,3 мільйони гривень. Термін для виконання робіт – 2 місяці, адже з першого січня всі неосвоєї кошти із субвенцій повернуться в державний бюджет. І тут я дізнаюся, що тендер виграє фірма в штаті якої…аж 10 чоловік! – обурювався міський голова. – Як і коли вони збираються добудувати те приміщення? Куди дивиться обласне керівництво Центру зайнятості? Я вже губернатору говорив, що треба змінювати умови тендерів, допускати до участі лише ті фірми, які забезпечені робочою силою та відповідною технікою.

На завершення, очільник міста додав, що залишився останній квартал цього року, слід активно  працювати над бюджетом на наступний рік. Також міський голова обмовився, що вже нині держава вже не додає 11 мільйонів гривень субвенції на освіту і медицину, і не відомо, що буде до кінця року.

Далі, в робочому порядку розглянули решту питань.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!