Першим на порядку денному стоїть законопроект про заборону ввезення книг з території держави-агресора.

Рада на пленарному засіданні в четвер, 20 жовтня розгляне проект державного бюджету на 2017 рік у першому читанні. Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Першим на порядку денному стоїть законопроект про заборону ввезення книг з території держави-агресора і тимчасово окупованих територій з антиукраїнським змістом.

Далі Рада планує включити до порядку і прийняти рішення по ряду законопроектів. Серед яких, зокрема, про реструктуризацію заборгованості державного підприємства “Антонов” і про зміну режиму роботи Ради, яким буде передбачено проведення пленарних засідань виключно по вівторках і четвергах.

Також парламент має намір включити до порядку і прийняти рішення щодо законопроектів про збільшення ставки акцизного, екологічного податків та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом і законопроект про дозвіл стягнення до державного бюджету активів громадян, придбаних на необґрунтовані доходи, в розмірі від 1 тисяч мінімальних зарплат (на даний момент – близько 1,45 млн гривень).

Крім того, Рада планує розглянути проект постанови про прийняття декларації пам’яті і солідарності з Сеймом Литви і Польщі.

У другому читанні парламент має намір розглянути законопроекти про встановлення мораторію на проведення перевірок бізнесу.

Нагадаємо, 21 вересня Верховна Рада прийняла на розгляд проект закону про державний бюджет на 2017 рік. Законопроект має пройти перше читання не пізніше 20 жовтня, третє – 25 листопада.

Джерело: http://tyzhden.ua/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!