Близько п’ятисот видів аналізів роблять у забірному пункті приватної лабораторії медичного центру «Біокурс», філіал якого ось уже чотири роки працює у нашому місті.

Загалом їх у західному регіоні двадцять, а центральний офіс знаходиться у Львові. Завдяки постійним інноваціям, доступній ціновій політиці, швидкості виконання та широкому асортименту лабораторія посідає чільне місце на ринку серед лідерів лабораторних послуг і відповідає усім міжнародним стандартам. «Біокурс» – перша в Україні приватна лабораторія яка працює з 1989 року.

Головним пріоритетом у наданні медичної допомоги є індивідуальний підхід до кожного пацієнта – девіз «Біокурсу» – «Це не пробірки – це пацієнти !» .  Як розповідає офіційний представник центру у Володимирі-Волинському Наталія Сермашова,  щодня  до них звертається від 30 до 40 чоловік. Серед них як люди похилого віку, так і батьки з немовлятами. Переваги приватної лабораторії – оперативність, комфорт та широкий спектр найрізноманітніших  аналізів. Детальніше про це та інше дізнавалась у пані Сермашової.

  – Наталіє Михайлівно, які види аналізів можна зробити на базі  лабораторії?

– Практично всі: повний набір біохімічних тестів , загальний аналізи крові, онкомаркери, гінекологічні тести, ДНК-тести, аналізи наявність багатьох видів глистів та бактерії Гелікомабактер пілорі , тощо. Загалом, їх налічується близько п’ятисоти видів. Апаратура, на якій працюємо, – закордонного виробництва, відповідно і реактиви також. Тож цінова політика дещо різниться від тієї, яка є у державних лабораторіях.

До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід. Для дітей, наприклад, облаштували  куточок з м’якими іграшками, де вони можуть відволіктися в очікуванні черги або ж заспокоїтись після медичної процедури. Кожному маленькому пацієнтові після відвідування даруємо по повітряній кульці від “Біокурсу” з надписом «За хоробрість !»  та цукерки. До людей похилого віку, або тим, кому важко піднятися на другий поверх лабораторії, медсестра спускається, і проводить забір крові у машині. Крім того, практикуємо виїзд на дому до важкохворих.

– Як правильно підготуватись до лабораторних обстежень?

– Обов’язково прийти натще серце. Намагатися не приймати напередодні здачі аналізів лікарських препаратів, оскільки вони можуть впливати на їх результати. Перед здачею венозної крові слід виключити з раціону жирну їжу. Напередодні проведення забору матеріалу для ПЛР діагностики статевих інфекцій необхідно виключити протягом 3-х днів алкогольні напої та статеві контакти, а також протягом 2-х тижнів не приймати антибактеріальні препарати.

      – Де проводять дослідження зразків?

– У центральній лабораторії медичного центру «Біокурс». Крім того, співпрацюємо з київськими спеціалізованими лабораторіями, де досліджують тести на ДНК. Щоденно усі зразки кур’єром відправляємо до Львова. Наш девіз – «До Львова їхати не треба !»  – це зберігає час, кошти на нерви пацієнта.

  – Скільки часу потрібно чекати на результати?

– Більшість результатів готові на протязі однієї доби , на гормони та онкомаркери потрібно зачекати 2-3 доби,  ДНК-тести – від п’яти до семи днів.

– Яким чином можна отримати результати: обовязково йти до вас, чи  зробити це по Інтернету?

– Можна завітати до нас і роздрукуємо на фірмовому бланку  інформацію, а можна зайти на наш сайт чи отримати результат на свою електронну скриньку. Повідомлення про готовність результатів, разом із назвою сайту, логіном та паролем надходить на номер телефону, вказаний  при реєстрації у лабораторії. Після цього пацієнт може увійти у свій особистий кабінет та роздрукувати їх.

     – Зважаючи на величезний перелік аналізів, яка їх середня вартість?

– Від 37 гривень і вище десяти тисяч. Найдорожчим є ДНК на встановлення батьківства – 11 тисяч. Дослідження гормональної системи – від 100 до 700 гривень, патологія вагітності – 120-160 і т.д. Для того, аби зекономити витрати і одночасно провести більш повне обстеження організму, діють комплексні пакети із 20-30 % знижкою. Розумію, що не кожному по кишені лабораторні дослідження, зважаючи на наш рівень життя. Але вчасна та правильна діагностика різко скорочують  вартість лікування та його тривалість.

– А чи є знижки для постійних пацієнтів?

-Так, медичний центр «Біокурс» надає 7 відсотків знижки пенсіонерам та п’ять постійним клієнтам після здачі аналізів  трьох та більше разів. Ми не на словах піклуємось про людей і надалі робитимемо все, щоб медичні послуги були якісними, а довіра до нас зростала.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!