Учора близько 22 години у Володимирі-Волинському, патрульні помітили водія Peugeot, який порушив правила дорожнього руху, а саме – не увімкнув покажчик повороту, виїжджаючи з прилеглої вулиці на головну – повідомили у прес-службі луцьких патрульних у Фейсбуці.

Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак від перевірки на вміст алкоголю в крові на місці відмовився. Його доставили в територіальне медичне об’єднання, де він також не захотів перевірятися на стан сп’яніння.

В установі затриманий поводився агресивно, намагався чинити спротив. Застосувавши спецзасіб кайданки, патрульні доставили правопорушника у відділок поліції.

У відділку на 30-річного жителя Володимира-Волинського, раніше судимого за розбійний напад, склали протокол за статею 130 Кодекс України про Адміністативні Правопорушення (керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за статею 126 КУпАП, оскільки чоловік не пред’явив жодних документів на транспортний засіб.

На місце також викликали слідчого, адже в діях затриманого, попередньо, вбачаються ознаки кримінального правопорушення за статею 342 Кримінального Кодексу (опір працівникові правоохоронного органу).

Загалом, як повідомили патрульні, за ніч вони затримали 4 нетверезих водіїв. Один з них, 18-річний правопорушник, вже вдруге отримав протокол за статетю 130 КУпАП.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!