Ще минулого тижня на сайті було опубліковано статтю “Мати Героя про оновлення дошки пам’яті у Володимирі: Якщо владі всеодно, то мені – серце крається”. Здавалося б, після оприлюднення слів материнського розпачу, образи та душевного болю, світлина із зображенням її сина Героя Сергія Свища повинна була бути знята, а за день-два – замінена на нову із новим, більш достовірним інформаційним супроводом. Нині на дворі вже 24 жовтня, а зрушень ніяких!

Сьогодні з нами зв’язалася мати офіцера-Героя Катерина Свищ, котра розповіла про телефонну розмову із чиновницею Володимир-Волинської міської ради. Ні, вона не мала жодних претензій до цієї посадовиці (прізвище не запам’ятала), котра тільки запитала у пані Катерини про те, чи хтось із представників районної влади зв’язувався з нею з приводу уточнення тексту. Проте, жінка не мала що відповісти, бо й донині районній владі байдуже до всіляких узгоджень, уточнень…

Така бездушність та аморфність вже навіть “дістала” Володимир-Волинську міську раду, яка вирішила офіційно звернутися до районної ради, а чи адміністрації, з приводу виправлення грубої помилки. Про це було поставлено до відома Катерину Свищ.

Ось тільки матір Героя ніяк не може второпати, чим же так її син насолив місцевим чиновникам, які так вперто не хочуть визнавати своїх помилок? Хіба, що тим, що боронив їхні тепленькі та насиджені місця, високі заробітні плати?

Тож, допоки представники міської та районної влади будуть вирішувати, хто з них буде віддуватися і виправляти “косяки”,  Герой Сергій Свищ спокійнісінько споглядатиме зі світлини, ніби запитуючи: “За що я заслужив таке….” 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!