Новини до кави

Міська влада Устилуга ділить учасників бойових дій на «чорних», «білих» і «сірих»?

Саме про це пише атовець з Устилуга, коментуючи статтю “Мати Героя про оновлення дошки пам’яті у Володимирі: Якщо владі всеодно, то мені – серце крається…”. Можна було б прочитати коментар, як то кажуть, тицнути вподобайку та й забути, але…В його словах стільки болю, відчаю, зневіри та…правди.

500 видів аналізів роблять у «Біокурсі»

Близько п’ятисот видів аналізів роблять у забірному пункті приватної лабораторії медичного центру «Біокурс», філіал якого ось уже чотири роки працює у нашому місті.

Патрульні у Володимирі затримали нетверезого водія. Правопорушник чинив опір…

Учора близько 22 години у Володимирі-Волинському, патрульні помітили водія Peugeot, який порушив правила дорожнього руху, а саме – не увімкнув покажчик повороту, виїжджаючи з прилеглої вулиці на головну.

Вчені підтвердили силу хресного знамення

Дослідження, проведені на базі лабораторії медико-біологічних технологій НДІ промислової і морської медицини, стали справжньою сенсацією. Вчені експериментально довели, що хресне знамення вбиває мікроби і змінює оптичні властивості води.

Скільки років мають найдавніші українські імена?

ЖИВА НАРОДНА МОВА ВІДОБРАЖАЄ СЛІДИ ТАКОЇ ГЛИБОКОЇ ДАВНИНИ, ЯКУ ПИСЬМОВІ ДЖЕРЕЛА ЗАСВІДЧИТИ НЕ МОЖУТЬ. ВЕЛИЧЕЗНУ ІСТОРИЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРИХОВУЮТЬ У CОБІ ТАКОЖ ІМЕНА.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: