Сьогодні, 24 жовтня, у Володимир-Волинський завітали представники Служби автомобільних доріг у Волинській області. Їхньому візиту передувало звернення міської влади та голови депутатської комісі з містобудування Григорія Цаль-Цалька . Мета приїзду – роз’яснення ситуації для представників влади та місцевих ЗМІ, щодо незадоволення темпами і якістю виконання робіт працівниками «Аміли» .

Варто зазначити, що у присутніх виникало багато питань шодо темпів ремонту дороги та умов тендеру, який відбувся ще влітку цього року. На жаль, присутні спеціалісти не змогли на них відповісти. Зазначивши лише те, що вони зустрічалися з представниками «Аміли», котрі пообіцяли до кінця листопада, при хорошій температурі (не нижче + 5) та за сприятливих погодніх умов (в дощ класти асфальт заборонено), виконати усі заплановані роботи.

Зі слів представників Служби автомобільних доріг якість дорожнього покриття відремонтованої ділянки на вулиці Ковельській відповідає усім встановленим нормам.

«Ми виїжджали, на місці виконання робіт працювала комісія… До якості покладеного асфальтного покриття ніяких відхилень згідно ДБНу нема. Ті, хто кажуть, що тут хвилі, хай нам їх покажуть, де вони тут є, ті хвилі…» – зазначив представник Служби автомобільних доріг у Волинській області Марія Гадзь.

Нагадаємо, підрядна організація “Аміла” влітку 2016 року виграла тендер на проведення ремонтних робіт на вулиці Ковельській у місті Володимир-Волинський. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг. “Аміла”виконує подібні роботи не тільки в нашому місті. Мешканці інших населених пунктів також мають цілий ряд претензій до цієї підрядної організації і жодних засобів впливу на темпи та якість робіт.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!