Наявність приватизованих земельних ділянок у прикордонній смузі спричиняє перешкоди оперативно-розшуковим заходам прикордонників, а також унеможливлює розширення митних переходів. Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 24 жовтня, – повідомляють “Волинські новини”.

Звернути увагу на питання виділення земельних ділянок поблизу державного кордону закликав посадовців голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. З його слів, до нього звернулася Державна прикордонна служба з проханням звернути увагу на неприпустимість виділення земельних ділянок на територіях, розташованих біля смуги.

Власники таких земель перешкоджають оперативній роботі прикордонників, працівників митної служби під час проведення оперативно-розшукових заходів. Також це створює інциденти з розширенням пунктів пропуску.

Посадовець розповів, що на власні очі переконався, що в Устилузі в зоні розвитку митного переходу всі вільні землі вже приватизовані. Таким чином, для розширення доведеться купувати землю у власників за захмарними цінами, або ж держава готуватиме рішення про вилучення цих земель, що викличе величезний негатив місцевого населення.

Керівництво місцевих громад, розташованих безпосередньо на державному кордоні, закликали зважено ставитися до виділення земельних ділянок.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!