Нещодавно Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів.

Це передбачено в проекті постанови №5000-П “Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік”.Відповідно до документа, заробітна плата народного депутата становитиме 36,250 тисячі гривень.Відповідні зміни набирають чинності з 1 листопада 2016 року. Документ вцілому підтримало 230 народних депутатів.

За такі зміни проголосували всі волинські нардепи: Юрій Савчук,Сергій Мартиняк, Степан Івахів, Ігор Лапін, Ігор Гузь та Ірина Констанкевич.

Більшість нардепів (зокрема і волинських) не опрацювали повністю проект держбюджету, тому під час голосування не знали, що підтримують підвищення собі зарплати – ця норма була внесена в законопроект в останній момент.

У тому, що депутати не знали, що голосують за підвищення зарплати, приміром, запевнили нардепи Ігор Лапін та Ігор Гузь, пише журналіст Антон Бугайчук на ВолиньPost.

“Постанова, в якій одним із пунктів зазначалося про збільшення зарплат для депутатів, була несподіванкою для більшої частини парламентської зали… Я про це довідалася о 16:00, коли отримала документи на друге засідання”, – запевнила ще один парламентар з Волині Ірина Констанкевич.

Вона заявила, що “проти того, щоб збільшувати зарплати депутатам, коли більшість людей і зокрема, мого виборчого округу має в рази меншу зарплатню”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!