Рада з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради звертається до усіх володимирчан, незалежно від релігійних і політичних поглядів, з проханням  долучитись до благодійної акції «Здай Кров-Збережи Надію», яка проходитиме 25-27 жовтня 2016 року у Володимир-Волинській станції переливання крові за адресою (вул. Северина Наливайка, 18). Здача крові триватиме з 08:30 до 15:00 год.

Метою даної акції є допомога прекрасній і неймовірно веселій дівчинці, жительці нашого міста, Подзізей Єві. Дівчинка народилася вагою у 700 грамів, але не дивлячись на це, Єву вдалося виходити. На жаль, на шостому місяці, лікарі діагностували у неї повний параліч, і відтоді її життя проходило у лікарнях та реабілітаційних центрах. Єва з багатодітної сім’ї і їй необхідна наша підтримка, адже чотири рази на рік вона потребує реабілітації у санаторії Трускавця.

 В акції можуть приймати участь усі бажаючі, кому виповнилось 18 років, і мають на момент здачі паспорт та ідентифікаційний код. Здаючи кров ми допоможемо нашій станції поновити запаси крові, а передбачені за це кошти, передамо на лікування Єві.

Телефон для довідок: 063 1752479 – Оксана, 063 9675767 – Наталія.

Не будьмо байдужі, допоможемо тим, хто поруч і потребує нашої допомоги.

          

  Щиро дякуємо за розуміння та підтримку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!