Про це стало відомо під час чергового щотижневого брифінгу міського голови Петра Саганюка з представниками місцевих засобів масової інформації.

– Зустрічалися днями з виконавчими директорами нашого цукрового заводу, вони розповіли, що збираються переобладнати завод для того, щоб у майбутньому виробляти там, так звану, “зелену” енергію. Мовляв, енергоносії в країні постійно дорожчають, дорожчає газ, електроенергія, пальне. У таких умовах цікавість до “зеленої”енергетики зростає. Як вони пояснили, відновити роботу цукрового заводу на сьогодні дуже складно, бо для того щоб запрацювала така “махіна” потрібно сотні тисяч тонн буряка. А аграрії сьогодні переорієнтувалися на зернові культури, тому знайти сировину для заводу було б проблематично, – розповів міський голова. – До кінця тижня у місті має бути сам власник цукрового заводу і з ним ми маємо більш детально обговорити питання землі. Піприємство ось уже кілька років поспіль не платить податку на землю. Ми вже їм казали, не будете щось вирішувати з цією землею, – ми її вилучимо і розприділимо між учасникаии АТО. Бо заяв від учасників бойових дій уже біля шестисот, а вільної землі у місті немає.

На нараді також стало відомо про те, що 28 жовтня у соборі Різдва Христового пройдуть урочистості з нагоди 25-річчя парафії та 250-річчя храму. З цієї нагоди відбудеться наукова конференція у КМЦ та святковий концерт.

29 жовтня у місті пройде осінній ярмарок.

Стало також відомо, що незабаром буде оголошено конкурс на кращий проект пам’ятника борцям за волю України.

Говорив міський голова Петро Саганюк і про незадовільну роботу муніципальної поліції у Володимирі-Волинському. Мер навіть ставив у приклад роботу муніципалів у Луцьку, які притягують громадян до адмінвідповідальності навіть за кинутий недопалок.

Обурився очільник міста наказом міністра оборони в якому йдеться про те, що 44-квартирний будинок для військових повинні здати в експлуатацію аж в грудні 2017 року.

– Було доручення Гройсмана, щоб здати цей будинок до кінця 2016 року. А в міністерстві що, вирішили по іншому? – обурювався мер. – Якщо в нашій державі вже ігнорують доручення прем’єр-міністра, то я не знаю куди ми котимось…

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!