Як ми вже повідомляли, 25 жовтня, у рамках проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА, у Володимирі-Волинському пройшов публічний звіт народного депутата Ігоря Гузя, де він розповів про свою роботу протягом двох років у Парламенті.

На зустрічі були присутні представники влади, органів місцевого самоврядування, керівники установ та закладів, регіональні ЗМІ.

Вступне слово сказала програмний директор Програми USAID РАДА Еліна Шишкіна, яка коротко описала мету даного проекту та діяльність парламентаря, якій бере участь у ньому. Зокрема, вона зауважила, що Ігор Гузь є одним із п’яти нардепів, які впродовж 2-х років не пропустили жодного пленарного засідання. Підтримуючи взаємозв’язок із виборцями, народний обранець провів понад 100 брифінгів із жителями свого виборчого округу, виступив співавтором багатьох важливих законопроектів. Нардеп розглянув більше двох тисяч звернень від громадян, провів 170 зустрічей із виборцями та 40 особистих прийомів, зробив 49 депутатських запитів та підготував 1687 депутатських звернень. За його сприяння в округ у 2015 році надійшло 5,2 млн. грн., а у 2016 році – 12 млн. грн. Також, за сприяння народного обранця вдалося спрямувати майже 8 мільйонів гривень на добудову 44-квартирного будинку для військових у Володимирі, 6 млн.грн. – на ремонт дороги у Любомлі та понад 5 млн.грн. – на ремонт вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському.

Далі слово взяв депутат Верховної Ради Ігор Гузь. Спробуємо тезисно подати все, про що звітував нардеп.

Спочатку він детально розповів про прикру і ганебну ситуацію стосовно голосування «за» підвищення заробітної плати депутатам Верховної Ради України.

– У четвер ми розглядали бюджетне питання. Ми розглядали проект бюджету в першому читанні і депутат від Блоку Петра Порошенка Олексій Мушак в останні хвилини вніс постанову про збільшення зарплат народним обранцям. Її не обговорювали по фракціях, у комітетах, в сесійній залі. Ніхто з волинських депутатів про це не знав, це точно. Як на мене, то це була спецоперація тих людей, які хочуть дискредитувати Верховну Раду України, – пояснив народний обранець. – Так, я голосував… Але голосував за проект державного бюджету. А про збільшення зарплати, дізнався лише ввечері. Переконаний, більшість депутатів також не знали, за що голосують.

Я жодним чином не виправдовуюсь, а доношу до людей правдиву інформацію…

Більшість депутатів Верховної Ради України не живуть на свою зарплату…

Зарплата депутата, яка в рази більша за заробітну плату медика чи педагога – це не нормально. Проте, з іншої сторони, заробітна плата у кілька тисяч гривень спонукає народного обранця до корупційних дій…

Далі нардеп розповів про роботу його команди в регіоні, про те, як доводилося завойовувати довіру в електорату, який зневірився у тому, що народний обранець може насправді результативно працювати на потреби громади.

 

Найлегший і найпростіший спосіб спілкування з людьми – зустрічі у дворах, у селах…

Я і моя команда намагаємося у своєму окрузі уникнути політичної заангажованості…

Вже давно не змінюю номер свого мобільного. Більше шести тисяч візитівок із усіма контактами роздав по округу…

Ігор Гузь також розказав про роботу із зверненнями громадян та про кошти, які вдалося вибити для округу №19.

 Депутат повинен бути лобістом…

Якщо вирахувати від загальної кількості звернень, то по 2,5 звернень у день надходить щодня від моїх виборців…

 Парламентар кілька слів сказав про свої стосунки із бізнесменами нашого регіону, про співпрацю з представниками влади, органами місцевого самоврядування.

Якщо політик не вміє бути цікавим для медіа та корисним для громади – він поганий політик….

З усіх волинських політиків я найактивніший в Інтернеті, в соцмережах. У “Фейсбуці” у мене більше 4 тисяч друзів і більше дев’яти тисяч підписані на мої новини. Це також дуже хороша можливість спілкування з громадою…

Коротко та змістовно нардеп проінформував присутніх про свою роботу у Парламенті.

Ставлю собі тверду трійку за законотворчу роботу…

Опоненти – навіть не надійтеся! Збавляти обороти не буду, бо на майбутнє планую знову балотуватися по 19 округу…

Амбіції – є, бажання – є, потенціал теж є…Від громади чекаю підтримки…

Далі присутні мали нагоду задати кілька запитань нардепу. Вони стосувалися впровадження електронної черги на митному переході, роботи шахт, його електронної декларації, облаштування прикордонної зони та благоустрій міста Устилуга, іншого.

 

Згодом, присутні на зустрічі мали можливість почути звіт про діяльність Фонду «Прибужжя», дізнатися більше про досвід співпраці з народним депутатом, взнати результати моніторингу: активність народного депутата Ігоря Гузя. Завершилась зустріч обговоренням звіту з громадськістю.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!