Шестеро спортсменів Української федерації «Кіокушинкайкан Карате» взяли участь у VIII Кубку Мацушими, що відбувся у столиці Білорусі — Мінську. Участь у чемпіонаті взяло більше 300 спортсменів з усіх куточків Білорусі, а також каратисти з України та Росії. Варто відзначити високу підготовку спортсменів, які боролись у 33 категоріях.

Двоє українських збірників було з Волині — Дмитро Кулай з Луцька та Анастасія Кічка з Ковеля. Дмитру в першому ж поєдинку протистояв спортсмен з Білорусі, який виграв поєдинок у нашого земляка іпоном (читою перемогю). У підсумку лучанин зайняв четверте місце.

Ковельчанка Анастасія Кічка мусила боротись у абсолютній ваговій категорії серед дівчат віком 13-14 років. Тут нашій спортсменці не вистачило і росту, і ваги. Але тренерський штаб задоволений, що дівчина отримала колосальний досвід.

Медальну скарбничку України зуміли поповнити каратисти з Дніпра. Срібло серед чоловіків у ваговій категорії до 70 кілограмів виборов Ярослав Гончаренко (2 дан). Ще дві бронзи здобулиРоман Кравець та Егіш Агастрян.

Нашу команду на міжнародному кубку супроводжували та готували до виходу на татамі сенсейДмитро Головін (3 дан, Дніпро), семпаї Василь Шевчук (2 дан, Луцьк) та Василь Горішний(Ковель).

«Однозначно сказати, що поїздка вдалась не можна, очікували кращих результатів. Проте отримали хороший досвід, який можна буде застосувати на майбутньому чемпіонаті України, який відбудеться 12 листопада в Дніпрі. Хочу подякувати керівництву нашої федерації за те, що наші учні мають змогу виступати на міжнародних турнірах. Саме на таких спортивних форумах гартується справжній бійцівський характер», — розповів тренер Шевчук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!