Боєць 51-ої бригади, молодший сержант Олександр Хвас, якого звинувачують у самовільному залишенні військової частини, відмовився від пропозиції Прокуратури закрити кримінальне провадження у його справі.

Судове засідання відбулося у середу, 26 жовтня, у Володимир-Волинському міському суді.

Під час минулого судового засідання прокурор Луцького гарнізону Олександр Левчук зазначив у своєму клопотанні до суду, що у зв’язку із зміною обстановки, прокуратура просить суд закрити кримінальне провадження та звільнити Хваса від відповідальності.

Хвас заперечив проти задоволення клопотання та заявив, що він боротиметься до того часу, поки його не виправдають. «Так, як я вважаю, що самовільно не залишав частину, то я не погоджуюсь на закриття справи та боротимусь до кінця», – зазначив боєць.

Під час судового засідання розглядали докази. На запит суду про витребування документів з Володимир-Волинської військової частини прийшла відповідь про те, що всі документи у справі бійців 51-ої бригади знищені, або знаходяться в Державному архіві Міністерства оборони.

Тому суд задовольнив клопотання адвоката Василя Нагорного витребувати в Міноборони ці документи. «Багатьом хлопцям позакривала прокуратура справи, бо в них справа не дійшла до суду. В мене справа дійшла до суду, але я вирішив боротися до кінця, щоб довести, що самовільно я частину не залишав. Тут моєї вини немає ніякої», – додав Хвас.

Суд оголосив перерву у засідання до 22 листопада.

Джерело: Громадське.Волинь

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!