Мер Володимира-Волинського Петро Саганюк уже подав електронну декларацію про свої доходи. Її можна переглянути в Єдиному державному реєстрі декларацій (public.nazk.gov.ua.). Також декларацію подав мер Нововолинська Віктор Сапожніков.

Як повідомляє “ВолиньPost” у декларації мера Нововолинська Віктора Сапожнікова – ніяких змін, порівняно з декларацією про доходи за 2015 рік, оприлюдненою на сайті міськради. У міського голови та його дружини Тамари Сапожнікової – сукупний дохід становив понад 350 тисяч гривень.

Із нерухомості на мера записані дві земельні ділянки, житловий будинок (132 кв.м.), квартира (64 кв.м.) та два гаражі. Також – два об’єкти незакінченого будівництва. Натомість на дружину оформлена земельна ділянка на 65 квадратних метрів та гараж на 26 квадратів.

У подружжя – автомобіль «Шкода СуперБ Классік» 2008 року випуску. На банківських рахунках Сапожнікови зберігають понад 300 тисяч гривень, 34 тисячі доларів та 13,5 тисячі євро.

А от е-декларація і декларація про доходи за 2015 рік Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка співпадають не повністю.

У квітні повідомлялося, що у Саганюка – дві земельні ділянки площею 900 кв.м. та 32 тис кв.м. Натомість у е-декларації посадовець вказав, що є власником п’яти земельних ділянок сукупною площею майже 37,5 тисячі квадратних метрів. Права власності на ці ділянки він набув не пізніше 2011 року.

На дружину міського голови Марію Саганюк записані земельна ділянка (1000 кв.м.), житловий будинок (330 кв.м.) та господарська споруда на 77 кв.м.

Автопарк також оформлений на Марію Саганюк. Це автомобіль ГАЗ-21 (1962 року випуску) та «Мітсубісі Паджеро Пінін» (2004 року випуску).

Доходи подружжя становили 271,6 тисячі гривень.

Заощадження Саганюки зберігають у гривнях. На банківських рахунках вони накопичили 537,7 тисячі гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!