27 жовтня у приміщенні культурно-мистецького центру відбулася І Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція “Хроніки Ладомерії”, присвячена 15-ій річниці створення Державного історико-культурного заповідника “Стародавній Володимир”.

У конференції взяли участь: Валерій Дмитрук (начальник управління культури Волинської ОДА), керівництво та наукові співробітники Державного історико-культурного заповідника “Стародавній Володимир”, а також науковці з усієї країни – професори, доктори та кандидати історичних наук та мистецтвознавства, наукові співробітники, краєзнавці, викладачі та студенти провідних українських коледжів, вишів, міської гімназії ім.О.Цинкаловського.

На конференції були озвучені цікаві дослідження присвячені історії та культурі Володимирщини від найдавніших часів до сучасності.

Організатори конференції: управління культури Волинської обласної Державної адміністрації, адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир», відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

У фойє КМЦ учасники конференції мали нагоду оглянути документальну фотовиставку: “Собор Різдва Христового. Повернення із забуття”.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!