26 жовтня у Волинському обласному притулку для дітей відбулася чергова благодійна акція «Бог у серцях». Благодійний візит став для малечі не просто святом, а й уроком про духовні цінності. Спілкувалися з дітьми про Бога, віру, молитви та поділились особистими життєвими історіями. Про це повідомили організатори акції. Пише Волинський інформаційний портал.

Благочинний захід розпочав шоумен Сергій Скулинець, який заспівав разом із дітьми тематичну пісню «Мама Марія».

На знак доброзичливості з найкращими побажаннями Надія Шеремета подарувала дітям срібні хрестики, які виготовив відомий на Волині ювелір Віктор Шеремета. Діти уважно слухали кожне слово та з вдячністю прийняли освячені ювелірні вироби.

Але на цьому подарунки не закінчувалися… Анюта Климовець подарувала дітям не лише солодощі та іграшки, а й свій мікрофон і патріотичну сукню, в якій отримувала титул «Юна гордість Волині-2014» на Премії «Люди року».

Бульбашки з вогнем, бульбашки з димом, діти в бульбашках… Легким та повітряним продовження дня стало шоу мильних бульбашок у виконанні креативної агенції «Art Project». Діти приймали активну участь: пускали бульбашки, повторювали трюки професійним реквізитом та навіть побували всередині велетенської бульбашки.

Експромтом танцювальну руханку придумала студія «Diamond». Троє тренерів навчили дітей як швидко і легко можна стати професійним танцюристом.

Після хореографії на дітей традиційно чекав солодкий стіл. Свіжі кондитерські вироби від ПАТ «Теремно Хліб» підсолодили день. Після закінчення дня на діток чекали приємні подарунки: фрукти, одяг, взуття, іграшки та засоби гігієни.

Дарувати дітям свято – це щастя. Закликаємо кожного допомагати тим, хто так потребує турботи та обачливості, любові та тепла, слушної поради та батьківської опіки. Адже двері притулку завжди відкриті, а робити добрі справи – легко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!