Новини до кави

Володимирчани вивчали досвід луцьких ОСББ. Говорили про енергомодернізаію багатоквартирних житлових будинків із залученням кредитів

Делегація з Володимира-Волинського до складу якої увійшли – перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, депутати міської ради Григорій Цаль-Цалко та Світлана Федонюк, голови ОСББ та члени ініціативних груп, які займаються створенням об’єднань, представники місцевих ЗМІ, переймали у місті Луцьку практичний досвід енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків із залученням банківських кредитів. 

Що таке вірус Коксакі та чи слід боятися його володимирчанам?

Що це за вірус? Чи прийде він на Володимирщину? Чи були випадки прояву цього вірусу у Володимирі-Волинському? Та що робити при його проявах?

Володимир в об’єктиві

Чудова, барвиста пора – осінь в моєму місті гордовито носить свій золотистий наряд , радуючи око і даруючи м’які , повні милості теплі деньки , які незабаром зміняться прохолодними зливами , вітрами і суворою похмурою погодою .

А ви перевели годинники на зимовий час?

У неділю, 30 жовтня о четвертій годині годинникову стрілку потрібно було перевести на одну годину назад.

Через Володимир-Волинський запускають експрес-потяг

Так, новий регіональний експрес-потяг «Львів ‒ Ковель ‒ Львів» їздитиме Львівською залізницею з 31 жовтня, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: