Ця прикра подія трапилася 30 жовтня о 9.05 ранку на нововолинський автостанції, – повідомляє Нововолинський інформаційний портал. 

Ветеран АТО 20 річний доброволець полку “Азов” Мирослав Никитюк у касі автостанції придбав білет по пільговому тарифові до Володимира-Волинського.
Зайшови в автобус, який прямував з Нововолинська до Києва через Володимир-Волинський, азовець пред’явив білет водієві. Водій автобуся АА4702 НР почав хамити атовцю.

Після того як водій побачив посвідчення  УБД,  почав лаятися, обзивати молодого чоловіка “синком”, “брехуном”, казати “що він ні де не був, бо хай на себе подивиться, який з нього боєць”.

Мирослав Никитюк звернувся до диспечера автостанції, але водій не вгамувався й почав хамити диспечерові та грозився викликати поліцію, звинувативши азовця у підробленні документів, промовивши “що таке посвідчення на кожному розі продається”.

Атошник  запропонував водієві самому визвати наряд поліції, але водій відмовився від цього й випхав хлопця з автобуса.
Так ветеран АТО, азовець, активіст Цивільного Корпусу “Азов” Нововолинськ, солдат 14 ОМБр не потрапив по купленому білетові у Володимир-Волинський.

Представники громадськості та цивільного корпусу “Азов” Нововолинськ стежитимуть,  щоб водій-невіглас поніс строге покарання за цей випадок.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!