На щовівторковому брифінгу з представниками місцевих ЗМІ міський голова Петро Саганюк роозповів, що Уряд виділив 300 мільйонів гривень на придбання житла сім’ям загиблих.

– Ще невідомо, яка сума перепаде нашому місту, ми ще це з’ясуємо, проте, слід не забувати, що чотири родини загиблих у Володимирі не мають житла. Це родина Смірнових, Крепець, Максименко та Цигикал, – зазначив мер міста.

– Сьогодні трикімнатна квартира вартує біля мільйона гривень, проте, будемо намагатися забезпечити житлом усі родини загиблих.

На зустрічі також стало відомо, що розпочалися ремонтні роботи у приміщенні на вулиці Устилузькій, де знаходиться Володимир-Волинський ЦНАП. Наразі Центр надання адміністративних послуг “переїхав” у приміщення за адресою Івана Франка, 8 (приміщення управління соцзахисту населення).

Що стосується добудови нового приміщення міськрайонного центру зайнятості, то там, як кажуть у народі, ще кінь не валявся. До кінця року лишилося яихось два місяці, а підрядна організація ще не бралася до роботи. Тож існує явна загроза що до кінця року новозбудоване приміщення центру зайнятості не встигнуть здати в експлуатацію.

Медійників також цікавило питання можливості будівництва об’їздної дороги “Луцьк -Устилуг”. Нині говорять про виділення значних коштів з бюджету на ремонт цієї дороги державного значення, то чи не можна вивести її за межі міста, аби зменшити потік автомобілів у самому Володимирі-Волинському.

– Будівництво об’їздної роботи – потрібне місту, але слід не забувати, що дорога “Луцьк-Устилуг” – дорога державного значення. На будівництво об’їздної потрібні чималі кошти – не тільки на документацію, й на проведеня певних геологічних робіт, – прокоментував цю перспективу міський голова Петро Саганюк. – Всі ці роботи слід проводити спільно із районною владою.

Мер також прокоментував можливе підняття розміру мінімальної заробітної плати до трьох з лишнім тисяч.

– Я не виключаю, що підняття мінімальної заробітної плати призведе до скорочення робочих місць, зокрема в бюджетних установах, потягне за собою зростання цін, тарифів на енергоносії – зазначив міський голова. – Якось все це не продумано…

Петро Саганюк також прокоментував інформацію в ЗМІ про наявність неточностей у його електронній декларації.

– У свій час у спадок від мами я отримав земельну ділянку, – пояснив мер. – Ті пару гектарів було поділено на чотири клаптика. Якщо в паперовій декларації я весь цей наділ вказав як  одну земельну ділянку, то в е-декларації вже ротрібно було вказувати кожен земельний участок окремо, з кадастровим номером. Тому й вийшло що в одній декларації вказана одна земельна ділянка, а в іншій – кілька. Проте їх площа однакова в обох деклараціях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!