У листопаді можна спостерігати найбільший супермісяць в XXI столітті

14 листопада всі мешканці Землі зможуть спостерігати супермісяць. У цей день повний місяць співпаде з перигеєм – моментом, коли Місяць максимально близько наближається до Землі. Завдяки цьому явищу, яке відбувається через еліптичну орбіту супутника, Місяць здається на 30% яскравіше і на 14% більше, ніж зазвичай.

В Україні з’явився бот, який моніторитиме е-декларації

У Дніпрі програмісти розробили телеграм-бота під назвою OpenDeclarationBot, за допомогою якого можна моніторити електронні декларації чиновників.

Фінансування частин Сил спецоперацій збільшать у 6 разів

“Було прийнято рішення щодо створення Сил спеціальних операцій. Ми маємо вже в цьому році набути бойової спроможності, але бойової спроможності треба набувати не тільки в бою. Її треба набувати і на навчально-матеріальних базах, які сьогодні, на жаль, потребують значного покращення. Я сьогодні прибув для того, щоб в першу чергу сказати вам “дякую” за вашу службу, мужність, героїзм. А також особисто подивитися, що необхідно зробити, щоб поліпшити умови вашого проживання. Що необхідно зробити для покращення матеріально-технічної бази. Тут у нас багато роботи, щоб створити такі умови, щоб ви ставали ще кращими”, — сказав Полторак.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!