Новини до кави

Про виплату учасникам АТО щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

          До Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нерідко звертаються учасники бойових дій, зокрема, антитерористичної операції, які відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, тобто мають право на послуги адвоката, які оплачуються за рахунок державних коштів.  

Українських пенсіонерів знову тішать черговим підвищенням пенсій

Українські пенсіонери знову “розбагатіють”: влада обіцяє підняти пенсії. І нічого, що лише на 10%.

В суді підтвердили фейковість Семенченка

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення про законність позбавлення Семена Семенченка звання майора Національної гвардії.

Навіть такий “слизький” бізнес може приносити прибуток

Дмитро Бутенко, київський підприємець, звернув увагу на равликів у супермаркеті ще десять років тому. Адже французький смаколик коштує в середньому 600 гривень за кілограм, а розводити молюска зовсім не дорого!   Тож два роки теорії, і чоловік розпочинає успішний бізнес, відкриваючи першу в Україні равликову ферму. Зовсім скоро українські равлики потіснили в ресторанних меню своїх французьких родичів.

Небезпечний вірус мутував і став ще небезпечніший для людини

Дві команди вчених незалежно одна від одної виявили, що ще на початку нинішньої епідемії лихоманки Ебола вірус мутував і став краще заражати клітини людини.

«Запитання в лоб». Олександр Клачук: про «хижаків» у білих халатах та про те, чого найбільше боїться будь-який лікар

В студії «ВолодимирМедіа» – головний лікар Володимир-Волинського територіального-медичного об’єднання Олександр Георгійович Клачук. Вперше у стінах нашої студії ми розмовлятимемо з людиною в білому халаті. Зізнаємось, запитання які ми наготували очільнику лікувального закладу, різносторонні, можна сказати, ті, які виходять далеко за межі ТМО.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: