Інвалідам І-ІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, а також членам сімей загиблих, пропонують грошову компенсацію для поліпшення житлових умов. Таким чином, за квадратний метр з бюджету даватимуть близько 9 тисяч гривень.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови Волинської ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 7 листопада, – повідомляють “Волинські новини “.

Посадовець зауважив, що від членів сімей загиблих у війні на сході України було чимало звернень з проханням прискорити вирішення житлових питань. Разом з тим, чимало з сімей, які проживають в районах Волині, хотіли отримати житло саме в обласному центрі, у зв’язку з чим виникали «напружені ситуації».

Відтак, в Кабміні дещо змінили схему забезпечення житлом, прийнявши постанову «Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Отже, тепер сім’ям виділятимуть кошти, а ті вже вирішуватимуть, як ними розпоряджатись. Для цього передбачена сума, яка становить близько 9 тисяч гривень за метр квадратний житлової площі. Загалом, уряд планує виділити регіонам субвенцію у розмірі 300 мільйонів гривень на реалізацію цього рішення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!