79 мільйонів гривень, за станом на кінець жовтня, з Волинської митниці вже поступило на спецрахунок. 39 мільйонів з цієї суми отримає область.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови Волинської ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 7 листопада. Повідомляють Волинські новини.

Так, чиновник повідомив, що колишнього очільника Волинської митниці Олександра Шавлакакритикували за бездіяльність справедливо. Натомість, зі слів Гунчика, новопризначений головний митник Волині Віктор Кривіцький приступив до виконання обов’язків 10 жовтня, проте вже за станом на кінець місяця 79 мільйонів гривень понаднормових надходжень з митниці надійшло на спецрахунок. З них 39 мільйонів отримає область.

«Всі ті казки про те, що не можна було виконати планові завдання, були надумані. Людина (Олександр Шавлак, – ВН) заїхала на митницю з завданням не розвивати і створювати умови для розвитку митниці, а з завданнями розвалити її», – резюмував посадовець.

Нагадаємо, згідно з наказом ДФС України № 3283 від 29.09.16 виконання обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький виконуватиме з 3 жовтня 2016 року по 1 листопада 2016 року. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, громадськість буда невдоволена попереднім керівником Волинської митниці Олександром Шавлаком, який обіймав цю посаду до 3 жовтня. На Волинській митниці виникла криза через псевдореформи цього керівника-«гастролера», який з Чернігова привіз свою команду, а спеціалістів з Волині попередили про скорочення. Трудовий колектив виступив проти нового виконувача обов’язків з Чернігова й заявив про адміністративний тиск на працівників. Новий виконувач обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький – уродженець Хмельницької області, працював на різних посадах на Вінниччині.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!