Вчора ввечері стало відомо, що підрядній фірмі “Аміла” таки заборонили проводити подальші ремонтні роботи на вулиці Ковельській. Більше того, підрядника зобов’язали перший відрізок дороги на вулиці переробити за свій кошт. На другому відрізку, як бачимо з фото, робітники вже знімають асфальтне покриття.

Нагадаємо, підрядна організація “Аміла” влітку 2016 року виграла тендер на проведення ремонтних робіт на вулиці Ковельській у місті Володимир-Волинський. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг.

Слід зауважити, що в “Аміли” якось одразу не “склалися стосунки” з вулицею Ковельською. До роботи приступили пізно, темпи виконання робіт теж були дуже повільними та й про якість самої роботи нормальних відгуків було важко почути.

Посипалися звернення до підрядчика, до Служби автомобільних доріг, до обласної влади. І ось вчора, у Волинській ОДА відбувалося робоче засідання по питанню ремонту вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському. Після цього до міського голови Петра Саганюка зателефонував  директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка і повідомив, що підрядній організації “Аміла” заборонили продовжувати ремонтні роботи на вулиці Ковельській. Йдеться про те, що роботи з ремонту вулиці продовжить одна з субпідрядних організацій – “Магістраль”, або ж Ковельське ШБУ

Нагадаємо,“Аміла”виконує подібні роботи не тільки в нашому місті. Мешканці інших населених пунктів також мають цілий ряд претензій до цієї підрядної організації і жодних засобів впливу на темпи та якість робіт. Хочеться сказати: беріть приклад і – дійте! Як в народі кажуть: не можеш співати – не дери глотку!

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!