Про це стало відомо після розмови з  головним архітектором міста Тарасом Кибою. Світлина із зображенням цієї лавочки вже потрапила у соцмережі і одразу ж з’явилося чимало невдоволених. Одні – дизайном, другі – її вартістю, інші –  тим, що знаходиться вона наразі не на території КП “Полігон” (саме це підприємство оплатило її виготовлення).  

– Почну з того, що наразі лавочка для закоханих стоїть в одному з кабінетів управління містобудування та архітектури по тій причині, що її звідси буде ближче транспортувати до приміщення РАЦСу, тобто туди, де її планують встановити, – пояснив Тарас Ярославович. – А тепер щодо її дизайну. Ми розглядали і затверджували його на художній раді, тоді невдоволених, чомусь не було. Стосовно ціни. Ця лавочка обійшлася міському бюджету у 4 тисячі гривень. Важко було знайти робітників, які за такі гроші згодилися б її виготовити. Ми все ж таки знайшли людей, які за дві неділі зробили цю лавку. Зараз вона стоїть тут, у нас в управлінні. Звільниться підрядна організація – встановимо її біля РАЦСу. Біля неї буде облаштовано територію, посаджено деревця.

Як сказав головний архітектор, якщо комусь не подобається дизайн лавочки, або ж її вартість, – вони можуть зробити краще і дорожче. Тим тільки користь місту принесуть. Мовляв, в місті ще є безліч місць, які можна облаштувати під романтичне місце для закоханих, було б тільки бажання. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!