Ще в квітні цього року була зареєстрована електронна петиція в якій мешканці міста зазначали про “необхідність початку проектування і будівництва продовження об’їздної дороги від шистівського повороту в напрямку бувшої меблевої фабрики до державної дороги( Н-22) “Устилуг -Луцьк-Рівне”.

Треба сказати, що володимирчани не залишають без уваги це прохання і нині. Нещодавно саме з цим проханням зверталися навіть до народного депутата Ігоря Гузя.

– Люди просять зробити об’їзну дорогу. І дійсно, треба вантажівки виводити за місто, проте ці роботи потягнуть вже не мільйони з державної казни, а, скоріше всього, мільярди, – прокоментував дане питання міський голова Петро Саганюк на черговому брифінгу з представниками місцевих ЗМІ. – Це ж не тільки проектно-кошторисну документацію треба виготовляти, а й геологію місцевості проводити. А це додаткові витрати часу і коштів. Такі витрати ми не потягнемо. Натомість будемо думати як зробити капітальний ремонт вулиці Зимнівської.

До речі, сьогодні, саме на вулиці Зимнівській працював нардеп Ігор Гузь. Чи “світить” місту будівництво об’їздної дороги, чи обійдуться капремонтом Зимнівської – в подальших наших повідомленнях.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!