Нещодавно командир одного з найкращих механізованих підрозділів нашої військової частини вручив військовослужбовцям підрозділу відзнаки начальника Генерального штабу Збройних сил України «За досягнення у військовій службі» та «За взірцевість у військовій службі». Повідомляють у прес-службі 14 ОМБ.

Як зазначив командир, ці нагороди отримали гідні офіцери та солдати, які вже не перший рік воюють на Сході, виборюючи для своєї країни мир та незалежність, які присвятили Батьківщині найдорожче – життя, й відважно й завзято воюють за Україну та українців. Також привітав особовий склад підрозділу на зайняте І місце за підсумками бойової підготовки та військової дисципліни у жовтні 2016 року. 

– Це результат спільної служби та праці кожного солдата, прапорщика, офіцера. Одним словом, ми просто робимо те, що маємо робити, і так, як належить військовослужбовцям Збройних сил України. Наш підрозділ пройшов чимало випробувань війною, і своїм бойовим досвідом довів, що ми можемо і будемо, наполегливо й впевнено, робити все для того, аби вигнати ворога з української землі, аби українці забули, що таке війна, пишалися своєю Батьківщиною та її армією.


Привітав особовий склад свого підрозділу, який зайняв, за підсумками бойової підготовки та військової дисципліни, друге місце, і командир танкового батальйону нашої бригади. Вручив грамоти, оголосив подяки. До слова, командир 3 роти танкового батальйону був нагороджений грамотою Президента України Петра Порошенка.


Вітаємо наших побратимів, військовослужбовців нашої бригади, із високими нагородами. Впевнені, що ваша мужність, досвід, любов до Батьківщини, воля до перемоги і наша спільна наполеглива боротьба вже дуже скоро будуть винагороджені тим, про що найбільше мріє кожен із нас і вся Україна – на нашій найпрекраснішій і найбагатшій землі запанує мир.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!